Hakkımızda

MİSYONUMUZ VE DEĞERLERİMİZ:

Misyonumuz; kullanıcının beklentilerini karşılarken, hasta ve kullanıcı için hayatı kolaylaştıran çözümler sunarak tanı koyduran, hayat kurtaran ve yaşam kalitesini artıran tedavilerde kullanılan güvenilir tıbbi ürünlerin ithalatı, dağıtımı ve pazarlamasıdır.

Değerlerimiz:

Hasta Sağlığı

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Bilgi ve Doğru Bilgi Paylaşımı

Yaratıcılık

Sorumluluk

Etik degerler

Takım ruhu

Ekip Çalışması

Çevre 

VİZYONUMUZ:

İş ortaklarımız ile uluslarası alanda kabul görüş, her türlü ulusal – uluslararası kalite standartlarını karşılayan ürünlerle hizmet sunarak ve yenilikçi, güvenilir, çevre dostu, yaşam kalitesini arttıran ürünleri tedarik ederek kullanıcıların, sağlık çalışanlarının ve alıcıların ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Çalışan , kullanıcı ve hasta memnuniyetini , toplum faydasını, kaliteli sunumu ve ekonomik değerlere katkıyı önemsiyoruz.

FİRMAMIZ;

Enamed Medikal , Melekırmak Sağlık Ürünleri  Firma Grubunun Ankara Şubesi ve Anadolu Bölge Müdürlüğüdür. Ankara ve İstanbul Şubelerimiz ile Tüm Türkiye'de,  Doğrudan Satış ve Bayilikler yoluyla Türkiye'deki Hastanelere Sağlık Hizmeti sunmaktayız.

 

Kemoterapi Kapalı Sistem İlaç Hazırlama Ürünleri, Kemoterapi Kapalı Sistem İlaç Uygulama Ürünleri, Tehlikeli Tıbbi Atık Toplama Cihazı, Kişisel Güvenlik Ürünleri, Elastomerik İnfüzyon Pompaları, Port Kateter Sistemi, Peritonal Diyaliz Port Kateteri, Non Vascular Metal Stent, Yabancı Cisim Forsepsi, Helicobakter Pylori Test Kiti, Port Kateter Seti, Nitinol Metal Stent.
Enamed Medikal © 2023
Altyapı: OpenCart-ozgur@akgul.com